13.04.2016

Poutní zájezd do Izraele s duchovním a odborným doprovodem

životní cesta do Izraele

TERMÍN: termín 8. - 17. listopadu 2016
cena 23 490 Kč / B – 8.800 Kč

podrobnosti o pouti a kontakty

PROGRAM (podrobně rozepsaný program naleznete níže):
9 pobytových dnů ve Svaté zemi - poutní cesta po nejzajímavějších místech. Návštěva dostupných biblických míst např. Jeruzalém, Betlém, Jericho, hora Blahoslavenství, Jardenit – biblická řeka Jordán, Tabcha, Mensa Christi, Kafarnaum, pevnost Herodeon, klášter Mar Sába v Judské poušti, krásné pouštní údolí Wádi Kelt, poustevna Nabí Músa, Jaffa, Tel Aviv, aj. Koupání v Mrtvém moři - ideální pro neplavce, ve Středozemním moři + plavba po Galilejském jezeře!
TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ ZÁJEZDU:
zájezd je technicky zajišťován renomovanou českou cestovní kanceláří CK AVETOUR s.r.o., která s velkým úspěchem pořádá poznávací zájezdy do Izraele již od roku 1993.
ODBORNÝ DOPROVOD:
klienty bude na cestě doprovázet Karel Hrdlička, který od roku 2007 absolvoval množství úspěšně realizovaných zájezdů po Izraeli a danou oblastí se dlouhodobě odborně zabývá (vyučuje hebrejštinu a přednáší o různých tématech spojených s judaismem).
DUCHOVNÍ DOPROVOD:
na zájezdu bude rovněž duchovní doprovod z řad bratří františkánů z plzeňské diecéze, kteří budou sloužit mše na vybraných místech programu.
UBYTOVÁNÍ:
6x v Betlémě a 2x v Tiberiadě na *** příjemných hotelech střední třídy s průměrným vybavením a službami s polopenzí ve 2 - 3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, zdarma přístup k PC, manželé, nebo jinak příbuzní jsou vždy zásadně na 2 lůžkovém pokoji. V případě, že nelze samostatně cestujícího klienta doobsadit k jinému, je povinen uhradit 1/1 za příplatek.
PŘEPRAVA:
letecky s renomovanou izraelskou společností UP by EL AL, po Izraeli doprava kvalitním klimatizovaným turistickým autobusem.